Strona w trakcie modernizacji. Przepraszamy za utrudnienia.

Już od marca zapraszamy do korzystania z komory hiperbarycznej.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji, a także ustalenia terminu zabiegu, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Anną Szmyt ·(533 602 934) w godzinach od 8.00 do 16.00.

> Komora hiperbaryczna jest specjalnego rodzaju szczelnie zamkniętym pomieszczeniem skonstruowanym na potrzeby terapii hiperbarycznej. Jest to metoda wykorzystująca lecznicze właściwości stuprocentowego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym. Terapia hiperbaryczna jest pomocna w leczeniu wielu schorzeń ze względu na fakt, że jest to jedna z najbardziej skutecznych metod dostarczania tlenu do tkanek.

> Terapia hiperbaryczna to zabieg leczniczy, którego działanie opiera się na wykorzystaniu czystego tlenu w warunkach odpowiednio wysokiego ciśnienia. Ciśnienie w komorze hiperbarycznej może sięgnąć wartości nawet 3 razy wyższej od wartości ciśnienia atmosferycznego, dzięki czemu niweluje fizjologiczne bariery tlenu w przenikaniu do komórek i umożliwia dostarczenie komórkom zwiększonych dawek tlenu, co sprzyja leczeniu wielu schorzeń.

Back to top