Strona w trakcie modernizacji. Przepraszamy za utrudnienia.

W dniu 30 września 2022r. o godzinie 12.00  na naszym Stadionie Olimpijskim  odbędą się 20. Jubileuszowe Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży 

 Wojewódzkie Igrzyska LZ LZS oraz OTWARTE MISTRZOSTWA SŁUBIC w lekkiej atletyce.

W zawodach prawo startu mają dzieci i młodzież w poszczególnych kategoriach wiekowych zgodnie  z programem zawodów.

        Zawodniczka /zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych zgodnie ze zgłoszeniem. 

       1000m K I M jest biegiem otwartym bez ograniczeń wiekowych – zawodnik , zawodniczka może dokonać zgłoszenia w biegu w swojej kategorii wiekowej lub zgłoszenia w biegu                 otwartym na tym samym dystansie.

TERMIN I MIEJSCE ZGŁOSZENIA:

imienne zgłoszenie obowiązuje wyłącznie systemem zgłoszeń elektronicznych, który wraz z instrukcją zamieszczony jest pod adresem: http://www.domtel-sport.pl/zgłoszenia/. System zgłoszeń otwarty jest od dnia 12 września 2022r. do godziny 15,00 w dniu 23.09.2022r. W przypadku problemów ze zgłoszeniem prosimy o kontakt do godz. 15:00 w dnia 23.09.2022 r z organizatorem: Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach Spółka z o.o., ul. Sportowa 1, 69 – 100 Słubice, tel. 95 758 2501, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  podając imię i nazwisko dziecka /zawodnika, rok urodzenia / szkołę / klub oraz konkurencję zgodną z regulaminem. 

Uwaga: Ze względów organizacyjnych ( przygotowanie imiennych numerów startowych ) po tych terminach, tj. do 23.09.2022 - zgłoszenie do zawodów nie będzie możliwe.

 

         NAGRODY:

 Najlepsi zawodnicy  za uzyskane wyniki w poszczególnych grupach wiekowych otrzymają pamiątkowe statuetki ufundowane przez Burmistrza Słubic z budżetu Gminy Słubice.

 

 W konkurencjach indywidualnych za zajęcie I - III miejsca -  pamiątkowe medale 20. Jubileuszowych Mistrzostw   Euroregionu.

 

 Regulamin zawodów :

Program zawodów:

Back to top