Strona w trakcie modernizacji. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Słubice i partnerskich Gmin Powiatu Słubickiego na zaplanowaną na dzień 26 kwietnia 2022 roku wiosenną edycję Testu Coopera. 

Przeprowadzany od kilku lat test pomaga słubiczanom określić poziom kondycji. Organizatorzy: Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Lubuski Klub Sportowy „Lubusz” Słubice oraz Słubicka Akademia Biegowa zapraszają we wtorek 26 kwietnia na godzinę 17:00, na stadion przy ulicy Sportowej. 

 Na podstawie zgłoszeń uczestnicy zostaną podzieleni na 25 osobowe grupy. W pierwszych grupach organizatorzy przewidują start dzieci i młodzieży, ale nie jest to rygorystyczne. Start pierwszej grupy o 17. Kolejne pobiegną co 30 minut, by bezpiecznie i bez narażania zdrowia uczestników przeprowadzić test.

Zgłoszenia imienne drogą telefoniczną / komórka przyjmuje trener P. Kiedrowicz – można pisać sms lub dzwonić na nr 507 044 412. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, dane kontaktowe (telefon lub e-mail) oraz nazwę klubu (grupy sportowej lub firmy). 

Rejestracja w dniu zawodów godz. 15:30 – 16:30 na stadionie.

Test Coopera został on opracowany w 1968 roku przez amerykańskiego lekarza wojskowego i jest stosowany na całym świecie w celu określenia stanu kondycji fizycznej.

Polega na tym, by przez 12 minut należy pokonać jak najdłuższy dystans, a następnie za pomocą specjalnych tabel odczytać, jaki jest poziom naszej kondycji.

Wydarzenie biegowe przebiegać będzie pod patronatem Burmistrza Słubic i jest finansowany z budżetu SOSiR Słubice. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowe statuetki ufundowane przez Burmistrza Słubic z budżetu Gminy Słubice na 2022 rok.

REGULAMIN ZAWODÓW:

 

Back to top