1914 - 1927 - budowa Stadionu Wschodniomarchijskiego (Ostmarkstadion)Baza sportowa SOSiRBaza turystyczna - ZAPRASZAMYSłubickie Pole Golfowe Dębowa PolanaLodowisko SOSiR

Minigolf dla każdego, 
to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu


Nasz plac do minigolfa jest dostępny dla wszystkich - dorosłych i dzieci, budząc zainteresowanie zarówno wśród gości naszego hotelu, jak i mieszkańców Słubic. Gra w minigolfa jest wspaniałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu, a do tego świetną formą relaksu podczas wspólnych gier z rodziną i przyjaciółmi.
Podczas ok. 30-minutowej gry oddajemy Państwu do dyspozycji 9 stanowisk z różnymi pod względem trudności i umiejętności - przeszkodami, a także niezbędny sprzęt wraz z kartą do zapisywania wyników, dzięki której gra jest bardziej emocjonująca i znacznie ciekawsza, rozbudzając w graczach rywalizację.


Minigolf jest rozrywką dla każdego niezależnie od wieku - jako gra i zabawa dla młodzików, forma miłego i aktywnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub w przerwie pomiędzy szkoleniami, jak i w trakcie imprez plenerowych. Zaletą gry w minigolfa jest zdrowa rywalizacja, dzieci i młodzież mogą przenieść swoje emocje ze świata wirtualnych gier do rzeczywistości, a nieco starsi zapomnieć na chwilę o codzienności, z uwagi na to, iż gra ma działanie uspokajające i motywujące, nie wymaga pośpiechu - nie liczy się tu czas i strategia działania, ale przede wszystkim precyzja i najmniejsza liczba uderzeń.


W międzyczasie zapraszamy Państwa na poczęstunek i pyszną kawę do kawiarni tuż obok placu.
Dodatkową atrakcję w sezonie od wczesnej wiosny, aż po późną jesień stanowi boisko do piłki siatkowej, kort do tenisa ziemnego oraz sauna - znajdujące się w obrębie naszego kompleksu, w tym pola golfowego.


WSZYSCY CHĘTNI - DUZI I MALI SĄ U NAS MILE WIDZIANI

 

Recepcja i kawiarnia czynne od wtorku do niedzieli w godzinach

od 10:00 do 18:00

 

 

MINIGOLF - AKTYWNY WYPOCZYNEK

Już od 15-go kwietnia jest możliwość uzyskania specjalnego rabatu -50% na zakupienie biletu na minigolf. Wystarczy ukazać przy zakupie biletu specjalny żeton, który uprawnia do tej bonifikaty.

Regulamin

 

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. z siedzibą w Słubicach

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000415548 REGON 081017397, NIP 5981630216, Kapitał zakładowy 19 606 000,00 zł 69-100 Słubice ul. Sportowa 1 tel. 95 7582501, fax. 95 7584778, e-mail: sekretariat@sosirslubice.pl