1914 - 1927 - budowa Stadionu Wschodniomarchijskiego (Ostmarkstadion)Baza sportowa SOSiRBaza turystyczna - ZAPRASZAMYSłubickie Pole Golfowe Dębowa PolanaLodowisko SOSiR
19.02.2018 Aktualności SOSiR
Aktualności SOSiR

Piłkarski Laur również dla SOSiR.

W Kostrzynie nad Odrą odbyła się Gala Ogólnopolskiego Programu "Piłkarski Laur" będąca podsumowaniem zmagań drużyn piłkarskich w 2017 roku w turniejach letnich, zimowych i halowych we wszystkich kategoriach wiekowych.


Podczas Gali, która odbyła się 10 lutego w KCK "Kręgielnia" w Kostrzynie nad Odrą uhonorowano kluby, trenerów, działaczy i sympatyków programu. Przyznano również certyfikaty 8 nowych przyjaciół programu oraz podziękowania dla firm i osób wspierających program "Piłkarski Laur". Podczas Gali mieliśmy również akcenty słubickie związane z naszym Ośrodkiem. Jednym z ośmiu nowych "Przyjaciół Programu" został Ryszard Chustecki- Dyrektor ds. Sportu i Rekreacji SOSiR, natomiast SOSiR Słubice otrzymał tytuł "Partnera Organizacyjnego", a Festiwal Piłkarski dla dzieci Słubice 2017 tytuł "Imprezy Roku 2017".

Poniżej prezentujemy wszystkich wyróżnionych w poszczególnych kategoriach. 

NAJLEPSZE KLUBY 2017 ROKU W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:

Skrzat: UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

Żak: Dwójka MOS Gubin

Orlik: UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą

Młodzik: AP Kotwica Kołobrzeg

Trampkarz: Maksymilian Gorzów Wlkp.

Junior Młodszy: Stilon Gorzów Wlkp.

NAJLEPSI TRENERZY ROKU 2017 W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:

Skrzat: Najdowski Paweł - Stilon Gorzów Wlkp.

Żak: Sobolewski Patryk - Dwójka MOS Gubin

Orlik: Bogdański Adam - UKS Czwórka Kostrzyn

Młodzik: Ćwirko Zbigniew – AP Kotwica Kołobrzeg

Trampkarz: Batóg Marek - Maksymilian Gorzów

Junior Młodszy: Gliwiński Karol - Stilon Gorzów Wlkp.

WYNIKI ZŁOTEJ DWUNASTKI W KATEGORII KLUBY:

1 UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą
2 UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3 UKS Polonia Słubice
4 Steinpol Ilanka Rzepin
5 Dwójka MOS Gubin
6 Football Academy Myślibórz
7 UKS Perła Cybinka
8 Lech Poznań FA Dariusza Dudki
9 Stilon Gorzów Wielkopolski
10 UKS Torzym
11 Słubicka Akademia Piłkarska Słubice
12 Błękitni Dobiegniew

WYNIKI ZŁOTEJ DWUNASTKI 2017 W KATEGORII TRENER:

1 Patryk Sobolewski Dwójka MOS Gubin
2 Adam Bogdański UKS Czwórka Kostrzyn
3 Adrian Kłodawski UKS Celuloza Kostrzyn
4 Bartosz Jodko FA Myślibórz
5 Marcin Downar UKS Torzym
6 Piotr Dmuchowski UKS Polonia Słubice
7 Piotr Kobyłecki UKS Perła Cybinka
8 Edward Makuchowski Błękitni Dobiegniew
9 Michał Mendelski Lech Poznań FA
10 Łukasz Ryszczuk UKS Polonia Słubice
11 Krzysztof Didyk Steinpol Ilanka Rzepin
12 Robert Guźniczak UKS Czwórka Kostrzyn

KLUBY OTRZYMAŁY RÓWNIEŻ WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

NAJAKTYWNIEJSZA DRUŻYNA - UKS Polonia Słubice

NAJWIĘKSZY POSTĘP - Lech Poznań FA Dariusza Dudki

RODZICE NAJLEPSI KIBICE - Kibice Drużyny Młodzika Steinpol Ilanka Rzepin

TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII SAMORZĄD W ROKU 2017 ODEBRALI:

Miasto Kostrzyn nad Odrą – Burmistrz dr Andrzej Kunt

Powiat Gorzowski – Starosta Małgorzata Domagała

Gmina Białobrzegi – Burmistrz Adam Bolek

Gmina Lesznowola – Burmistrz Jolanta Batycka – Wąsik

TYTUŁY PARTNERA W KATEGORII ORGANIZATOR W ROKU 2017 ODEBRALI:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kostrzyn n/ Odrą - Dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubice - Dyrektor Ryszard Chustecki

Gminny Ośrodek Kultury Górzyca - Dyrektor Małgorzata Gniewczyńska

Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi – Prezes Jacek Kacprzak

TYTUŁY SPONSORA ROKU 2017 OTRZYMALI:

P.T.H „Transhand” Słubice – Prezes Tadeusz Jacek

Janusz Park Łęknica – Prezes Janusz Chmiel

IKAA Suchomel Kostrzyn nad Odrą – właściciele Aneta i Ireneusz Suchomel

TYTUŁY DZIAŁACZA ROKU 2017 OTRZYMALI:

Zygmunt Mendelski - MOSiR Kostrzyn nad Odrą

Jacek Kacprzak - Pilica Białobrzegi

Marcin Minta - OSiR Zbąszynek

TYTUŁ IMPREZA ROKU 2017 OTRZYMAŁY:

Letnie Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn nad Odrą

Festiwal Piłkarski dla dzieci Słubice 2017

Letnie Torneo Lubuskie Żaków Zbąszynek

8 NOWYCH PRZYJACIÓŁ PROGRAMU PIŁKARSKI LAUR

1/ MAŁGORZATA GNIEWCZYŃSKA – DYREKTOR GOK GÓRZYCA
2/ JANUSZ CHMIEL – PREZES FIRMY JANUSZ PARK ŁĘKNICA
3/ ZBIGNIEW BIEDULSKI – ZASTĘPCA BURMISTRZA KOSTRZYNA
4/ DARIUSZ DUDKA – PIŁKARZ LECHA , PREZES LECH POZNAŃ FA , WYBITNY REPREZENTANT POLSKI
5/ ANDRZEJ KAIL – DYREKTOR MARKETINGU K-SSSE
6/ RYSZARD CHUSTECKI – DYREKTOR SOSiR SŁUBICE
7/ DARIUSZ NAUMAN – PREZES CZARNI BROWAR WITNICA
8/ MARIUSZ STANISZEWSKI – Z-CA DYREKTORA MOSiR KOSTRZYN

Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym!



 

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. z siedzibą w Słubicach

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000415548 REGON 081017397, NIP 5981630216, Kapitał zakładowy 19 606 000,00 zł 69-100 Słubice ul. Sportowa 1 tel. 95 7582501, fax. 95 7584778, e-mail: sekretariat@sosirslubice.pl