1914 - 1927 - budowa Stadionu Wschodniomarchijskiego (Ostmarkstadion)Baza sportowa SOSiRBaza turystyczna - ZAPRASZAMYSłubickie Pole Golfowe Dębowa PolanaLodowisko SOSiR
02.10.2017 Aktualności SOSiR
Aktualności SOSiR

„Aktywne wakacje z lekką – Finał - Test Coopera – 2017r.”


To już wszystko za nami, ale nie do końca.

Lubuski Klub Sportowy „LUBUSZ” Słubice z wspólnie z Partnerem Projektu - „Słubicką Akademią Biegową” - będąc wrażliwym na potrzeby społeczne najbliższego otoczenia, a szczególnie szerokiej grupy dzieci i młodzieży z terenu województwa lubuskiego, realizował zadanie w zakresie aktywności ruchowej w czasie wolnym od nauki, uczestnicząc w zajęciach treningowych połączonych z edukacją zdrowego stylu życia – jako najprostszej formy ruchu – BIEGU, SKOKACH, RZUTACH.
Zajęcia prowadzone były w tzw. procesie ciągłym – tzn. systematycznie od 2 – 5 jednostek w tygodniu, zależnie od wieku uczestników.
Finałowym akcentem ww. Projektu była organizacja Testu Coopera – sprawdzianu znanego w na całym świecie – określającego stan kondycji fizycznej uczestnika. Test zorganizowano na stadionie olimpijskim Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach i był odpowiedzią dla każdego uczestnika – czy moja sprawność fizyczna uległa poprawie czy też nie?
Odpowiedzi na to pytanie nie szukamy,  pozostawiamy ją do indywidualnej oceny na podstawie określonych norm biegowych.
Realizacja Projektu to równocześnie pozytywne relacje spójności i integracji społeczności lokalnej.
Dziękując za wspólną realizację Projektu zapraszamy do kontynuacji zajęć sportowych, tak aby w przyszłym roku pokazać się z jak najlepszej strony i mieć satysfakcję z samego siebie pokonując kolejne bariery możliwości treningowych.
Bardzo dziękujemy Zarządowi Województwa Lubuskiego, Związkowi Lubuskich Organizacji Pozarządowych w Zielonej Górze za zrozumienie i przyznanie wsparcia finansowego realizowanego Projektu.

W imieniu Prezesa Zarząd LKS LUBUSZ Zbigniewa Falińskiego

/ - / Ryszard Chustecki – Wiceprezes Klubu.

Słubice, dnia 26.09.2017r

W załączeniu :
1. fotorelacje z testu Coopera 2017
2. komunikat końcowy – test Coopera 

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. z siedzibą w Słubicach

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000415548 REGON 081017397, NIP 5981630216, Kapitał zakładowy 19 606 000,00 zł 69-100 Słubice ul. Sportowa 1 tel. 95 7582501, fax. 95 7584778, e-mail: sekretariat@sosirslubice.pl